Donatorji

Mislimo drug na drugega, tako da se spodbujamo k ljubezni in dobrim delom. Ne zapuščajmo svojega zbora, kakor imajo nekateri navado, marveč drug drugega spodbujajmo.

Hvala za edino plačilo, ki vas nemudoma naredi bogatejše in prvovrstne. Za vedno.
Iskren objem vsem, ki to razumete in širite.

Donatorji

Mislimo drug na drugega, tako da se spodbujamo k ljubezni in dobrim delom. Ne zapuščajmo svojega zbora, kakor imajo nekateri navado, marveč drug drugega spodbujajmo.

Hvala za edino plačilo, ki vas nemudoma naredi bogatejše in prvovrstne. Za vedno.
Iskren objem vsem, ki to razumete in širite.

Zlati vrabčki

Zlati vrabčki

Unikatni pokal “Zlati vrabček” prejmejo podjetja in fizične osebe, ki fundaciji namenijo 5.000,00 € in več.

  • Vitanest d.o.o.
  • Esimit Europa Ltd
  • BLG Koper d.o.o., Koper
  • Advansys d.o.o., Solkan
  • Ibon, Ljubljana
  • Športno društvo Bilje
  • Valter Birsa in Tim Matavž
  • Klub goriških študentov, Nova Gorica
  • Nova KBM Podružnica Rožna Dolina
  • Organizatorji 2. Rally Nova Gorica
  • Pipistrel d.o.o., Ajdovščina
  • Pipistrel d.o.o. – Vizionarji
  • Radio Robin, Nova Gorica
  • Vama Trade d.o.o., Gojače
  • Vzajemna d.v.z., Ljubljana
  • Ecomaf d.o.o., Nova Gorica
  • Vrtec Mavrica, Šempeter pri Gorici
  • Vrtec Nova Gorica, enota Kurirček
  • Vrtec Zvezdica, Vogrsko
  • Komunala Nova Gorica d.d., Nova Gorica
  • Trine d.o.o., Dobrovo
  • UniCredit Banka Slovenija d.d.
  • C&A Foundation

Srebrni vrabčki

Srebrni vrabčki

Unikatni pokal “Srebrni vrabček” prejmejo podjetja in fizične osebe, ki fundaciji namenijo 3.000,00 € in več.

  • Adriatic Slovenije (Slovenica) d.d. PE Nova Gorica
  • Carpediem d.o.o.
  • CGS plus d.o.o., Ljubljana
  • Goinfo d.o.o., Nova Gorica
  • Komunala Nova Gorica d.d.
  • Krajevna organizacija rdečega križa Bilje
  • N.Si – krščanska ljudska stranka
  • Premogovnik Velenje d.d.
  • SIQ Izobraževanje, Ljubljana
  • TŠC Nova Gorica
  • Vitrum d.o.o., Šempeter pri Gorici
  • Združenje gospodarstvenikov Maribor

Bronasti vrabčki

Bronasti vrabčki

Unikatni pokal “Bronasti vrabček” prejmejo podjetja in fizične osebe, ki fundaciji namenijo 1.000,00 € in več.

  • Avrigo d.d.
  • Mladinsko društvo Neblo
  • Občina Ajdovščina
  • RB Consulting d.o.o.
  • Pami d.o.o., Nova Gorica
  • Primet d.o.o., Šempeter pri Gorici
  • Socialna akademija – Zavod za izobraževanje, Ljubljana
  • Šola za ravnatelje, Kranj
  • Šolski center Rudolfa Maistra, Kamnik
  • Turistično društvo Banjšice

Zahvaljujemo se podjetjem in društvom

  • 3S trgovina d.o.o., Ljubljana
  • A monting d.o.o., Kranjska Gora
  • Adriatic Slovenica d.d., Nova Gorica
  • Agraria d.o.o., Dornberk
  • Aktiv podeželskih žena Kal nad Kanalom
  • Akton d.o.o., Ljubljana
  • Aleksander Štefanac s.p., Maribor
  • AMD Gorica, Solkan
  • AS-MB d.o.o., Maribor
  • Atelier d.o.o., Nova Gorica
  • Avrigo d.d., Nova Gorica
  • Avtovleka Gorica d.o.o., Šempeter Pri Gorici
  • EF.ES. d.o.o., Ljubljana
  • Bonmar global d.o.o., Miren
  • Bolton Adriatic d.o.o., Ajdovščina
  • Carpediem d.o.o., Solkan
  • Calcit d.o.o., Stahovica
  • Celjski sejem d.d., Celje
  • CPG d.d., Nova Gorica
  • Delo d.d. – Priloga ONA
  • Dema d.o.o., Nova Gorica
  • Digital Elektronik d.o.o., Solkan
  • si d.o.o., Ljubljana
  • DOM d.o.o. – Skupnost stanovalcev Cankarjeve 17, Nova Gorica
  • Društvo za organiziranje javnih pri reditev Bker, Šempas
  • Društvo proti raku dojk Posočje, Kobarid
  • E 3, D.O.O., Nova Gorica
  • Ecomaf d.o.o., Nova Gorica
  • Elektromehanika EMT, Slavka Tomzin s.p., Raka
  • Elektro Primorska d.d., Nova Gorica
  • Emvetron d.o.o., Tolmin
  • Esal d.o.o., Anhovo
  • Eurotrade d.o.o., Solkan
  • Europa Donna, Ljubljana
  • Finea nucleus d.o.o., Trzin
  • Franjo Polanc s.p., Dobrovo v Brdih
  • Fuchs maziva LSL d.o.o., Brežice
  • Garex d.o.o., Ptuj
  • GEN-I d.o.o., Krško
  • Goriške opekarne d.d., Renče
  • Gorjan Katjuša – notarka, Nova Gorica
  • Gostilna Peternel, Dobrovo v Brdih
  • GSP proizvodi d.o.o. ,Ljubljana
  • Hidravlika Cej, Tihomir Cej s.p., Nova Gorica
  • HIT d.d., Nova Gorica
  • Hokejski Klub Žolne, Radomlje
  • Hypo Leasing d.o.o., Nova Gorica
  • Incom d.o.o. – sladoledi Leone, Ajdovščina
  • Instalacije in materiali SA d.o.o. Gradišče nad Prvačino
  • Institut za javne službe, Ljubljana
  • InterContinental Hotels Group PLC, London
  • Jablanica, gradbeništvo d.o.o., Deskle
  • Kolektor CPG d.d., Nova Gorica
  • Klub Putka, Kranj
  • Klub KM, Kal Nad Kanalom
  • Kniser d.o.o., Mengeš
  • KO ZB Bilje
  • KO ZB Vetrišče
  • Kolektiv Ilmest d.o.o., Nova Gorica
  • Komunala Tolmin d.o.o, Tolmin
  • Konem color Ozeljan d.o.o., Ozeljan
  • Konjeniški Klub Nova Gorica , 5000 Nova Gorica
  • Koplas, Trzin
  • Krajevna skupnost Solkan
  • Krajevni odbor Šempeter pri Gorici
  • Kuplast, Matejka Kumar s.p., Kojsko
  • Lions Club Domžale
  • L-TEK elektronika d.o.o., Šentjernej
  • Lipica turizem d.o.o., Sežana
  • Logos trend d.o.o., Trzin
  • Lovska družina Čepovan
  • Manufaktura d.d. Nova Gorica
  • Mar-tra d.o.o., Ajdovščina
  • Marušič d.o.o., Opatje Selo
  • Masovna – zavod neinstitucionalne kulture, Solkan
  • MDSS Ljubljana
  • Mercator d.d., Ljubljana
  • Mestna občina Nova Gorica
  • ME–Plast Kozina d.o.o., Kozine
  • Miro Rismondo s.p., Smlednik
  • Mitja Humar s.p., Šempeter Pri Gorici
  • MNZ Nova Gorica
  • Mobitel telekomunikacijske storitve d.d., Ljubljana
  • Napoleon d.o.o., Portorož
  • Niki d.o.o., Ljubljana
  • NKBM d.d., gotovinski center Nova Gorica
  • Občina Kanal ob Soči
  • Občina Kozje
  • Območno združenje borcev in udeležencev NOB, Nova Gorica
  • Odvetniška družba Čeferin o.p., d.o.o.
  • Okrepčevalnica Lipa, Dobrovo
  • Osnovna šola Solkan
  • OŠ Dobrovo
  • OŠ Frana Erjavca 9A,9B,9C 2014/2015
  • Pantal d.o.o., Šempeter Pri Gorici
  • Perla IA
  • Peter Ukmar s.p., Vipava
  • Petrol d.d. – BS Miren
  • Petrol d.d. – BS Šempas – jug
  • Petrol d.d., Ljubljana
  • Piba d.o.o., Novo Mesto
  • PINSS d.o.o., Nova Gorica
  • Pipistrel d.o.o., Ajdovščina
  • Pivovarna Laško d.d., Laško
  • Plesna šola Urška – Vaupotič, plesni center d.o.o., Nova Gorica
  • PM, poslovni mediji d.o.o., Ljubljana
  • Pneus 4X4 d.o.o., Dornberk
  • Pocinkovalnica d.o.o., Celje
  • Polident d.o.o., Volčja Draga
  • Porsche Slovenija d.o.o., Ljubljana
  • Posredništvo Peter Trošt s.p., Šempeter pri Gorici
  • Pošta Slovenije d.o.o., Maribor
  • Prealpi d.o.o., Šempeter Pri Gorici
  • Prevozništvo Klaut d.o.o., Šempeter pri Gorici
  • Prigo d.o.o., Brezovica
  • Primorje d.d., Ajdovščina
  • Profidtp, založništvo, d.o.o., Škofljica
  • Prostovoljno industrijsko gasilsko društvo Salonit Anhovo, Deskle
  • Prosvetno društvo Štandrež
  • Prosperia d.o.o., Ljubljana
  • PVC Nagode d.o.o., Postojna
  • Randi trend d.o.o., Nova Gorica
  • RB Consulting d.o.o., Nova Gorica
  • RE-ING d.o.o., Koper
  • Religo d.o.o., Dornberk
  • RK Slovenije, Območno združenje Nova Gorica
  • ROKS d.o.o., Idrija,
  • Rolu Zalošče d.o.o., Zalošče
  • Rolka, Miha Vogrinčič s.p., Nova Gorica
  • Romeo Jelina s.p., Nova Gorica
  • Rotary Club Gorizia, Gorizia
  • RLS d.o.o., Komenda
  • Sarica naložbe d.o.o., Ljubljana
  • SCT d.d., Ljubljana
  • Sebastjan Arčon s.p., Šempeter pdi Gorici
  • SENG d.o.o., Nova Gorica
  • Sindikat Nove KBM d.d., Nova Gorica
  • SIJ d.d., Ljubljana
  • Slovensko-nemška gospodarska zbornica, Ljubljana
  • SOVA d.o.o., Ljubljana
  • Škrlj d.o.o., Ljubljana
  • Talum d.d., Kidričevo
  • TD Kal nad Kanalom
  • TD Nova Gorica, Nova Gorica
  • Tehniški šolski center Nova Gorica
  • TELOVADNICA, David Zadravec S.P., Mozirje
  • Termes d.o.o., Šempeter pri Gorici
  • Tina Zlobec Baša s.p., Grgar
  • Trimark d.o.o., Kamnik
  • Turistično društvo Ozeljan – Šmihel
  • Ulla Hamberger s.p., Ljubljana-Šmartno
  • Unisel d.o.o., Nova Gorica
  • Upravna enota Ajdovščina
  • VAMA Trade d.o.o., Gojače
  • Vago d.o.o., Sežana
  • VIES d.o.o. Vipava
  • Vodovodi in kanalizacija n.g. d.d., Nova Gorica
  • Vrtec Jelka, Ljubljana
  • Zavarovalnica Tilia d.d., Novo Mesto
  • Zavarovalnica Triglav d.d., Ljubljana
  • Zavod Media ples, Ljubljana
  • Žensko dobrodelno društvo Briške “busklce”
  • Župnijska Karitas Kobarid
  • Župnijska Karitas Ljubljana

Zahvaljujemo se fizičnim osebam

  • Adolf Pahor, Šempeter pri Gorici
  • Adrijana Velišček, Kanal
  • Albin Kogoj, Šempeter pri Gorici
  • Alenka Černic, Vrtojba
  • Aleš Simčič, Dobrovo v Brdih
  • Aleš Mihelj, Preserje
  • Aleš Novak, Cerklje Na Gorenjskem
  • Aleš Simčič, Medana
  • Aleš Zorn, Volčja Draga
  • Aleš Brumen, Ljubljana
  • Aleksander Blažica, Šempeter pri Gorici
  • Alojz Žerak, Branik
  • Alojz Gerbec, Ajdovščina
  • Ana Istenič,Šempeter pri Gorici
  • Ana Kavčič, Nova Gorica
  • Ana Lukan, Šempeter Pri Gorici
  • Ana Leban, Tolmin
  • Andrej Rajh, Šmartno ob Paki
  • Andrej Gleščič, Šempas
  • Andrej Gomizelj, Šempeter pri Gorici
  • Andrej Furlan, Kostanjevica
  • Andrej Pokorn, Šmartno
  • Andreja Pavlin, Nova Gorica
  • Angela Pajntar, Nova Gorica
  • Anica Cernatič Gregorič, Šempas
  • Anja Vihar, Ljubljana
  • Anton Šavli, Ajba
  • Barbara Demšar, Železniki
  • Beate Pečečnik, Nova Gorica
  • Bernarda Ušaj, Miren
  • Blaž Bračun, Braslovče
  • Boris Pernarčič, Devin
  • Borut Vodopivec, Dornberk
  • Boštjan Breščak, Solkan
  • Bojan Kunovar, Radomlje
  • Branka Guštin, Komen
  • Branka Nikolič, Branik
  • Bruno Štukelj, Miren
  • Dajana Belingar, Nova Gorica
  • Damijan Pahor, Nova Gorica
  • Danica Krašček, Nova Gorica
  • Danica Peternel, Nova Gorica
  • Danilo Poberaj, Solkan
  • Darinka Bratuž Mrak, Čepovan
  • Darja Kačnik, Maribor
  • Darja Mavrič, Miren
  • Darja Mozetič, Vrtojba
  • Davorin Zupan, Nova Gorica
  • Denis Kodermac, Dobrovo v Brdih
  • Di Falco Ingrid, Nova Gorica
  • Dimitrij Frančeškin, Renče
  • Domen Bočkor, Izola
  • Dora Žbogar, Ozeljan
  • Dolores Markočič, Dobrovo
  • dr. med. Marjan Šadl, Nova Gorica
  • dr. med. Vida Šadl Pahor, Nova Gorica
  • Dragan Zorn, Bukovica
  • Dragica Žbogar, Nova Gorica
  • Dragica Vuga, Solkan
  • Drago Zoran, Prvačina
  • Drago Ušaj, Prvačina
  • Dragomira Jakin, Nova Gorica
  • družina Bizjak, Ajdovščina
  • družina Bratkovič, Miren
  • družina Colja, Dobravlje
  • družina Constantini, Tolmin
  • družina Cuder, Tolmin
  • družina Debenjak, Dobrovo v Brdih
  • družina Fon, Tolmin
  • družina Golob, Tolmin
  • družina Grahor, Prem
  • družina Hadalin, Tolmin
  • družina Jerončič, Kanal
  • družina Konti, Deskle
  • družina Lapanja, Tolmin
  • družina Marvin, Vogrsko
  • družina Močnik, Nova Gorica
  • družina Nagode, Tolmin
  • družina Pavšič, Tolmin
  • družina Rušič, Tolmin
  • družina Rutar, Tolmin
  • družina Rutar, Zatolmin
  • družina Šorli, Tolmin
  • družina Štendler, Tolmin
  • družina Štrukelj, Tolmin
  • družina Uršič, Tolmin
  • družina Valentinčič, Deskle
  • družina Vetrih, Batuje
  • družina Vrabl, Tolmin
  • družina Zimic, Deskle
  • Dušan Mihelj, Šempeter pri Gorici
  • Dušan Benko, Branik
  • Edvard Oblak, Nova Gorica
  • Edvin Ličen, Sela Na Krasu
  • Elda Slokar, Ajdovščina
  • Elvira Markočič, Šmartno
  • Emil Vodopivec, Dornberk
  • Erik Di Falco, Nova Gorica
  • Ernesta Komel, Solkan
  • Ervin Mavric in Milojka Domenis, Dobrovo
  • Eva Kljun, Prvačina
  • Fani Volarič , Šempas
  • Ferdinand Smeigl, Nova Gorica
  • Franc Grilc, Visoko
  • Frančiška Buttolo, Ljubljana
  • Franko Oberdank, Šempas
  • Franjo Černic, Nova Gorica
  • Generacija Brik in Bricev ’37
  • Gregor Gregorc, Vodice
  • Haris Vižin, Prvačina
  • Igor Gleščič, Nova Gorica
  • Ines Mikluž, Dobrovo v Brdih
  • Ingrid Tomažič, Hum
  • Ingrid Vuga, Nova Gorica
  • Irena Šuligoj, Nova Gorica
  • Irena Žužek, Pivka
  • Irena Prat, Douvaine
  • Ivan Pavlić, Sečovlje
  • Ivan Černe, Tolmin
  • Ivan Fornazarič, Nova Gorica
  • Ivan Pavlič, Vipava
  • Ivan Vendramin, Kojsko
  • Ivan Vidic, Kanal
  • Ivan Vrtačnik, Vodice
  • Ivica Zalašček, Renče
  • Izidor Sokolič, Dobrovo
  • Jana Skok, Nova Gorica
  • Jana Sušanj, Opatje Selo
  • Janez Marušič, Solkan
  • Jasna Sercer, Ljubljana
  • Jasna Gregorič, Martinuči
  • Jelena Custic, Nova Gorica
  • Jelka Orel, Prvačina
  • Jelko Pulc, Šmartno
  • Jerica Pavšič, Idrija
  • Jolanda Zelinšček, Nova Gorica
  • Jože Bratuž, Čepovan,
  • Jožica Pulc, Šmartno
  • Julijana Bizjak, Renče
  • Jure Jerenec, Podlehnik
  • Jurij Kunaver, Ljubljana
  • Jurij Vetrih, Batuje
  • Karin Gec, Komen
  • Katarina in Rado Ušaj, Solkan
  • Katja Volhar, Ročinj
  • Kazimir Vrtovec, Bukovica
  • Klara in Aleš Fister s prijatelji, Ovsiše
  • Klavdija Lutman, Šempeter pri Gorici
  • Laura Senčar, Grosuplje
  • Lea Sedmak, Ajdovščina
  • Lea Klančič, Šempeter pri Gorici
  • Lidija Brumat, Solkan
  • Likan Magdalena, Nova Gorica
  • Livjana Kumperščak, Nova Gorica
  • Ljudmila Jeram, Prvačina
  • Ljiljanka Jakopović, Ljubljana
  • Magda Dobrila, Renče
  • Majda Zoratti, Nova Gorica
  • Majda Komel, Nova Gorica
  • Majda Pucelj Kalan, Tolmin
  • Marija Černe, Renče
  • Marija Flis – Marjuča, Nova Gorica
  • Marija Jožica Skrt, Nova Gorica
  • Marija Kranjc, Nova Gorica
  • Marija Lemut, Ajdovščina
  • Marija Merljak, Nova Gorica
  • Marija Sulič, Branik
  • Marija Škvarča, Idrija
  • Marija Štrancar, Ajdovščina
  • Marija Valentinčič in Josipa Makuca, Solkan
  • Marinič Darja, Kojsko
  • Marisol Pribac, Pobegi
  • Marjetka Sirk, Dobrovo v Brdih
  • Marko Gorenjšček, Drežniške Ravne
  • Marko Potrč, Radio 1
  • Marko Valentinčič, Tolmin
  • Marko Bratož, Nova Gorica
  • Marta Mihelj, Dobravlje
  • Martina Čebron, Preserje
  • Martina Jejčič, Bukovica
  • Martina Slokar, Ajdovščina
  • Matej Nemec, Bilje
  • Matej Mandelc, Šmartno ob Paki
  • Matej Mlečnik, Dornberk
  • Matevž Koren, Ajdovščina
  • Mateja Hribar, Izlake
  • Matjaž Zelič, KRANJ
  • Mavricij Humar, Miren
  • Meden Frančiška, Podnanos
  • Mei Sing Podgornik, Črniče
  • Miha Bolčina Ljubič, Knežak
  • Mihaela Košir, Žirovnica
  • Mileva Simčič, Šmartno
  • Milivoj Krpan, Renče
  • Milojka Cukjati, Kojsko
  • Miloš Šmajgl, Nova Gorica
  • Miroslav Križman, Deskle
  • Miroslav Dušič, Celje
  • Miša Petz, Pomjan
  • Mojca Lavrenčič, Luxembourg
  • Nada Mermolja, Prvačina
  • Nada Volk, Ilirska Bistrica
  • Nadja Cigoj, Šempas
  • Nadja Gregorič, Prvačina
  • Nataša Glavac Pavlica, Grosuplje
  • Nataša Vuga, Kojsko
  • Neda Stropnik Vičič, Hrpelje
  • Nejka Markočič, Gonjače
  • Nevenka Tomašević, Vipava
  • Neža Artač, Notranje gorice
  • Niko in Tatjana Toš, Kamnik
  • Nina Patricija Ovniček, Medvode
  • Nives Jakopič, Kanal
  • Olga Galjot, Celje
  • Omer Sabić, Izola
  • Otmar Komel, Renče
  • Patricija Verbole, Domžale
  • Perat Rožica, Nova Gorica
  • Peter Ambrožič, Nova Gorica
  • Polonca Podgoršek, Ljubljana
  • Robert Gracner, Log pri Brezovici
  • Roberto Gustin, Trst
  • Rok Vodopivec, Volčja Draga
  • Roman Šturm, Škofljica
  • Romana Krt, Nova Vas
  • Romana Zavrtanik, Nova Gorica
  • Sandi Saksida, Šempeter pri Gorici
  • Salkić Toromanović, Dobravlje
  • Saša Marušič, Solkan
  • Savo Došen, Deskle
  • Savina Vižintin, Dobrovo
  • Simon Mavrič, Nova Gorica
  • Skok Stefanija, Grgar
  • Slavko Murovec, Čepovan
  • Slavko Zalašček, Renče
  • sodelavci Tilena,
  • Sonja Špacapan, Renče
  • Sonja Beltram, Šempeter pri Gorici
  • Sonja Kodelja, Deskle
  • Sonja Križaj, Nova Gorica
  • Sonja Piršič, Nova Gorica
  • Srečko Podgornik, Nova Gorica
  • Stanislava Curk, Nova Gorica
  • Špela Anzeljc, Kojsko
  • Špela Kokalj, Domžale
  • Tatjana Črnigoj, Sežana
  • Tanja Zorn Grželj, Šempeter pri Gorici
  • Tadej Kranjc, Nov Gorica
  • Terezija Strnad, Sežana
  • Til Lajovic, Ljubljana
  • Tina Dominika Andlovic, Ljubljana
  • Tomaž Okorn, Ljubljana
  • Uroš Fikon, Pobegi
  • Valter Malnič, Ročinj
  • Vanja Poberaj, Solkan
  • Varja Hostnik, Litija
  • Vasja Vižin, Nova Gorica
  • Vera Cotič, Prvačina
  • Vida Lozej, Nova Gorica
  • Vilma Dragman, Komen
  • Vilma Stubelj, Bled
  • Vinko Cernatič, Šempas
  • Vinko Cigoj, Črniče
  • Zdenko Štrukelj, Ajdovščina
  • Zdenko Žbogar, Nova Gorica
  • Zdravko Budin, Portorož
  • Zdravko Lenardič, Šmartno
  • Zmago Mirt, Grgar
  • Zvonka Blažič, Dobrovo v Brdih
  • Zoran Keber , Deskle